onepress
 
 
 
Sekrety bogacenia się

Sekrety bogacenia się

Cena: 24,00
21,00 zł
- 3 %

Autor:

Bieniok Henryk

Data wydania: 01 styczeń 1970
Okładka: miękka
Format:
Stron: 248
ISBN: 978-8-3756-1191-5
Dodatek: Brak

Zdobądź bogactwo i świadomie nim zarządzaj

Dziś większość milionerów to ludzie, którzy doszli do bogactwa własną pracą. Większość zamożnych przedsiębiorców zaczęła bez kapitału. Skoro im się powiodło, to dlaczego ty nie miałbyś zrobić tego samego?

Droga do bogactwa wiedzie przez zmianę myślenia. Bogactwo zdobywają ludzie przedsiębiorczy, którzy mają dyscyplinę wewnętrzną i finansową. To postawa, która odróżnia biednych od bogatych. To dobro deficytowe w czasach, kiedy większość ludzi uzależnia się od kredytów i odkłada konstruktywne plany na daleką przyszłość.

W tej książce profesor Henryk Bieniok, autorytet w dziedzinie zarządzania i samodoskonalenia, uświadamia, jakie błędy większość z nas popełnia w myśleniu o finansach. Wskazuje ścieżki do samorealizacji w życiu i w pracy. Przestrzega przed pułapkami zgubnych postaw. Uczy i podpowiada:

  • jakie drogi do bogactwa wybieramy najczęściej,
  • jak status materialny zmienia naszą świadomość,
  • jak pomnażać kapitał w czasach rozkwitu i chronić go w kryzysie,
  • jak świadomie korzystać z produktów i rynków finansowych,
  • jak zmienia się nastawienie polskiego społeczeństwa do bogactwa i pracy,
  • jak kształtować w dzieciach dyscyplinę i przedsiębiorczość finansową.

O AUTORZE

Prof. Dr hab. Henryk Bieniok jest znanym wykładowcą i autorem 430 publikacji na temat zarządzania. Uczy menedżerów i studentów zarządzać samym sobą, skutecznie się komunikować, motywować pracowników, zarządzać czasem, usprawniać procesy w organizacjach i utrzymywać równowagę pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Jest autorem wielu cenionych publikacji, w tym książek: Zarządzanie czasem, Metody sprawnego zarządzania, Elementarz twórczego myślenia i Podstawy zarządzania przedsiębiorstwem, Zarządzanie własnym zdrowiem oraz Sekrety długowieczności.

Komentarze:

Brak komentarzy

Imię/Nick:

Adres email:

Strona WWW:

Treść Komentarza: