onepress
 
 
 
Kalkulacje finansowe

Kalkulacje finansowe

Cena: 39,00
33,00 zł
- 5 %

Autor:

Sobczyk Mieczysław

Data wydania: 01 styczeń 1970
Okładka: miękka
Format:
Stron: 400
ISBN: 978-8-3748-8121-0
Dodatek: Brak

Nie jest wcale przesadne stwierdzenie, że znajomość kalkulacji finansowych jest niezbędna nie tylko specjalistom z bankowości i finansów, ale również tym wszystkim, którzy studiują mikro- i makroekonomię, zarządzanie, rachunkowość, marketing, lub działają w rożnych obszarach praktyki gospodarczej.

Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie możliwie przystępnie i zrozumiale zasad i metod prowadzenia kalkulacji finansowych. Unikano więc, właściwych dla matematycznych rozważań, metod prezentacji. Zaprezentowano natomiast liczne przykłady liczbowe, ułatwiające zastosowanie tych zasad i metod w różnych sytuacjach. Prezentowane w książce metody są podawane od podstaw; do ich zrozumienia wystarcza znajomość matematyki wyniesiona ze szkoły średniej.

Każdy rozdział pracy zawiera, oprócz podstaw teoretycznych, interpretację wyników przedstawionych przykładów liczbowych. Ponadto, po każdym rozdziale zamieszczono bogaty zbiór zadań do samodzielnego rozwiązania. Posłuży to z pewnością sprawdzeniu zrozumienia istoty rozważań. Kontrolę stopnia opanowania wiedzy ułatwią zamieszczone na końcu pracy odpowiedzi do wszystkich zadań.

Komentarze:

Brak komentarzy

Imię/Nick:

Adres email:

Strona WWW:

Treść Komentarza:

  Calder. Narodziny odwagi

Calder. Narodziny odwagi

Cena: 39,00
37,00 zł
- 2 %

Czytaj więcej o książce
Kup w Onepress.pl